info@honarpaint.com | 09126226296 -(۰۲۱)۴۴۹۸۷۴۱۷

قیمت نقاشی ساختمان و کیفیت نقاشی ما را با سایرین مقایسه کنید

معرفی نقاشی ساختمان هنرمند - درباره ما

رنگ ها آنچنان رابطه تنگاتنگی با جسم و روان انسان دارند که کافی است بدانيم  در برخی از فرهنگ‌های کهن مانند مصر و چين، از رنگ‌ها برای درمان استفاده شده است. انسان ها در جملات خود نيز برای بيان احساسات درونی و ژرف خود از رنگ ها استفاده می کنند و آن را بيان می دارند.

به عنوان صاحب خانه، در تلاش هستید که خانه تان در بهترین شکل ممکن باشد و به داشتن آن افتخار کنید. هدف ما در نقاشی ساختمان هنرمند این است که شما زیباترین خانه را داشته باشد و این دقیقاً همان کاری است که ما به انجام آن افتخار می کنیم.  با بیش از 20 سال تجربه در کار نقاشی ساختمان بیشتر از 1000 خانه‌ی زیبای نقاشی شده برای عرضه به شما داریم. هرگاه صحبت از زیبایی ساختمان می شود تیم ما گزینه ی اول انتخاب برای دوستان و همسایه های شماست.

تجربه، نتایج استثنایی تولید می کند!!

در نقاشی ساختمان هنرمند، نقاشان ما صاحب سال‌ها تجربه‌اند و با آخرین متدها و تکنیک‌ها آموزش دیده اند که این امر زمان و هزینه ی شما را کاهش می دهد.

برای نقاشی هنرمند هیچ خانه ای بیش از اندازه بزرگ یا کوچک نیست. وقتی صحبت از نقاشی نمای ساختمان است جواب ما همیشه مثبت است و ما آن را تمام و کمال انجام می‌دهیم. نقاشان ما در تعامل نزدیک با شما هستند تا دقیقاً به نتیجه‌ای که مورد انتظار شماست، دست یابید و با کمک تجربه‌ی حرفه‌ای‌شان، سطح فراتری از رویایتان محقق شود. ما توقعات شما را در کار نقاشی‌مان می گنجانیم.

برنامه ریزی پروژه ی کاری شما

وقتی شما تصمیم به نقاشی ساختمان می گیرید، علی الخصوص نقاشی نمای بیرونی، موارد زیادی است که باید در نظر بگیرید. شما باید مطمئن شوید که رنگ‌های درست با کیفیت مناسب برای سطوح مختلف ساختمان انتخاب شده است برای نمونه پنجره ها و درها. اجازه دهید تا کارشناسان ما به شما در انتخاب صحیح مواد اولیه براساس بودجه ی شما کمک کنند تا نتایج بهتر و  بادوام‌تری بگیرید.

خانه ی شما یکی از بزرگ ترین دارایی‌ها شماست و بازتابی است از اینکه شما که هستید و چگونه می اندیشید!! به ما اجازه دهید تا با انجام نقاشی بیرونی ساختمان تان بهترین احساس ممکن را برای هر بیننده ای فراهم کنیم. با تجربه و تخصص مان، شما را نیز به یکی دیگر از مشتریان راضی و همراهمان تبدیل خواهیم کرد.

نقاشی ساختمان هنرمند آماده ارائه تمامی خدمات مشاوره و اجرای نقاشی ساختمان در زمينه های زير می باشد:

- نقاشی داخل ساختمان با رنگ های روغنی، رنگ های اکرليک،رنگ پلاستيک، رنگ های سلوزی، رنگ های فوری، رنگ های صنعتی

- رنگ آميزی نمای بيرون ساختمان

- فروش و نصب انواع کاغذ ديواری ايرانی و خارجی با رنگ ها و طرح های متنوع

- نصب کفپوش، لمينت، ديوار پوش

- انواع پتينه کاری برای سقف، ديوارها، پشت ال سی دی

کادر مجرب و متعهد، هزينه های مناسب ، کيفيت خدمات و سرعت در انجام سرويس ما را از سايرين در نقاشی ساختمان متمايز می کند.

همین امروز برای برآورد رایگان کارتان با ما تماس بگیرید. 09126226296 (فردی)

©1395. تمامی حقوق مادی و معنوی برای نقاشی ساختمان هنرمند محفوظ است شماره گواهینامه مهارت الکترونیکی: 9307803395 و شماره عضویت اتحادیه نقاشان 3395