info@honarpaint.com | 09126226296 -(۰۲۱)۴۴۹۸۷۴۱۷

قیمت نقاشی ساختمان و کیفیت نقاشی ما را با سایرین مقایسه کنید

کنیتکس

کنیتکس

با وجود انبوهی از ادعاهای رقبا، پوشش دیوار کنیتکس هنوز هم انتخاب اول معماران، انبوه سازان ساختمان و صاحبان خانه است که می دانند که سرمایه گذاری در کنیتکس به منزله پرداخت هزینه در چند دهه است و سال ها می توانند از مزایای آن بهره ببرند.

کنیتکس چیست؟

کنیتکس ترکیبی است از پرلیت، میک، پنبه نسوز، مواد رنگی با ثبات با رزین های سنتیک.

استفاده از فرمول های بین المللی راه رسیدن به موفقیت است. در 52 سال گذشته، در 38 کشور، اختراع بین المللی پوشش دیوار کنیتکس (Kenitex) با اطمینان بالا در خانه، بیمارستان ها، هتل ها و بزرگراه ها، کارخانه ها و پل ها استفاده می شود.

کنیتکس دقیق ترین آزمون  های بین المللی کنترل کیفیت را گذرانده است. در شرایط افراطی توانسته است که خود را به خوبی اثبات کند، از دمای زیرصفر کانادا و فنلاند گرفته تا آفتاب سوزان مکزیک و آفریقای جنوبی. کنیتکس توانسته که در تست های  آب و هوای بد، باران های تند و اسپری نمک را به خوبی تحمل کند.

با وجود انبوهی از ادعاهای رقبا، پوشش دیوار کنیتکس هنوز هم انتخاب اول معماران، انبوه سازان ساختمان و صاحبان خانه است که می دانند که سرمایه گذاری در کنیتکس به منزله پرداخت هزینه در چند دهه است و سال ها می توانند از مزایای آن بهره ببرند. علاوه بر آن، کیفیت کنیتکس تضمین می کند که بهترین انتخاب برای اجرا روی هر سطحی می باشد چه داخل و چه نمای ساختمان.

قیمت نمای کنیتکس بسیار متفاوت می باشد. در تعیین قیمت نقاشی ساختمان با کنیتکس ارتفاع بیش از چهار طبقه تاثیرگذار است و کنیتکس درجه یک، 15سال ضمانت می شود.

انواع کنیتکس

کنیتکسکنیتکس را می توان در سه دسته جای داد:

- کنیتکس روغنی

- کنیتکس پلاستیک  

- انواع کنیتکس اکرولیک

هر دسته از کنیتکس نیز به شکل ریز دانه، متوسط دانه و دانه درشت قابل ارائه می باشد.

 

 

کنیتکس روغنی

مناسب برای داخل ساختمان و همچنین نمای ساختمان است. مزیت اصلی این نوع از کنیتکس در ضدآب بودن و عدم جذب رطوبت محیط است. بوی نامطبوع و دیرخشک شدن هم مهمترین معایب آن است.

حلال آن بنزین است و باید دقت کرد تا خشک شدن کامل ساختمان باید اصول ایمنی را رعایت کرد زیرا که کوچکترین شعله یا جرقه ای می تواند خسارات زیادی را به همراه داشته باشد.

کنیتکس پلاستیک

مناسب برای داخل ساختمان است. آب گریز نیست و به همین سبب باید در داخل ساختمان و در سطوحی که رطوبت وجود ندارد استفاده گردد. از محاسن آن می توان به نداشتن بوی نامطبوع و عدم اشتعال و خشک شدن سریع شاره کرد.

حلال آن آب است و به سادگی با آب می توان آن را حل و رقیق کرد.

 انواع کنیتکس اکرولیک

مناسب برای داخل ساختمان و همچنین نمای ساختمان است. از ویژگی های آن می توان به آب گریز بودن، عدم اشتعال و بوی نامطبوع و خشک شدن سریع اشاره کرد.

براساس رزین های اکرلیکی آب پایه است، بنابراین فاقد مواد و حلال های آلی مضر می باشد و توسط آب حل و رقیق می گردد. این محصول به صورت سفارشی به صورت آنتی باکتریال و سیلیکونایز برای سقف استخر و سونا و مناطق بحرانی و پررطوبت قابل تولید است.

نوع سیلیکونایز آن غبارگریز و آب گریز بوده و نوع آنتی باکتریال آن مقاوم در برابر اکثر باکتری ها و خزه و گلسنگ ها می باشد. روش اجرای آن با اسپری به کمک پمپ های باد است.

پوشش دهی هر کیلو کنیتکس، یک تا 1.20 متر است. در نوع سفارش سیلیکونایز و آنتی باکتریال، این محصول دارای مقاومت نوری تا 8 سال بوده و براساس سفارش به صورت پیگمنت معدنی و آلی با رنگ های متفاوت عرضه می شود.

©1395. تمامی حقوق مادی و معنوی برای نقاشی ساختمان هنرمند محفوظ است شماره گواهینامه مهارت الکترونیکی: 9307803395 و شماره عضویت اتحادیه نقاشان 3395