info@honarpaint.com | 09126226296 -(۰۲۱)۴۴۹۸۷۴۱۷

قیمت نقاشی ساختمان و کیفیت نقاشی ما را با سایرین مقایسه کنید

قیمت نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان

درتعیین قیمت نقاشی ساختمان، نوع رنگ مورد استفاده (روغنی، پلاستیک، مولتی کالر، اکریلیک) و متراژ ساختمان و نوع زیرکاری ساختمان( گچ، رنگ یا کاغذ دیواری) تعیین کننده است.

قیمت نقاشی ساختمان چگونه محاسبه می شود؟

قیمت نقاشی ساختمان هزینه ای است که یک نقاش ساختمان از مشتری دریافت می کند تا خانه، آپارتمان یا هر پروژه نقاشی ساختمان را از صفر تا  صد درصد آن به انجام برساند و تحویل دهد.

این هزینه به دو صورت قابل محاسبه است: 1- محاسبه متری 2 – روش حجمی یا کنتراتی

در روش متری دیوار و سقف ساختمان با واحد مترمربع و چارچوب ها و نرده ها با واحد متر اندازه گیری می شود. در روش کنتراتی تمام بخش های که قرار است رنگ آمیزی شود باید به طور دقیق به نقاش گفته شود. نوع  رنگ و حتی فام رنگ هم تا حدودی مشخص شود.

درتعیین قیمت نقاشی ساختمان، نوع رنگ مورد استفاده (روغنی، پلاستیک،مولتی کالر،اکریلیک) و متراژ ساختمان و نوع زیرکارساختمان(گچ، رنگ یا کاغذ دیواری) تعیین کننده است. بنابراین قیمت برای نقاشی ساختمان یک واحد با قیمت تعداد واحدهای زیاد متفاوت است، متراژ کم با متراژ بالا تفاوت دارد و حتی ساختمانی که قبلاً رنگ شده و ساختمانی که تا به حال رنگ نشده (ساختمان نوساز) نیز تفاوت دارد.

اگر بعد از توافق اولیه و بستن قرارداد یا در حین اجرای کار، نوع رنگ یا متراژ را تغییر می دهید باید مجدداً با نقاش ساختمان تان به تفاهم برسید زیرا که شرایط جدید ممکن است توافق جدید در قیمت نقاشی ساختمان ایجاد کند.

عوامل تاثیرگذار در برآورد قیمت نقاشی ساختمان:

  • کیفیت رنگ: رنگ های درجه یک، دو و پایین تر در بازار برای فروش موجود است که لازم به گفتن ندارد که کیفیت بالاتر رنگ دوام و زیبایی بیشتری هم دارد.

رنگ های مرغوب پس از رنگ آمیزی سطحی  صاف و یکدست ایجاد می کند ولی رنگ های درجه پایین تر به صورت یکنواخت در سطح پخش نمی شوند و جای قلمو و غلطک را روی سطح باقی می گذارند.

  • سختی کار: استفاده از ابزار،  استفاده از چند رنگ متفاوت در سطوح سبب می شود که قیمت نقاشی از پروژه ای به پروژه ی دیگر فرق کند.
  • زیر کار نامناسب: اگر دیوارها نیاز به لکه گیری و بتونه کاری زیادی دارد و پوسته پوسته شده یا ترک دارد قطعاً هزینه شما را بالا خواهد برد.

باید توجه داشت که کار را می توان  با توجه به دقت و ظرافت و مصالح و نوع زیرکار در سه دسته ی درجه یک، درجه دو و درجه سه قرار دارد  که هر کدام هزینه ی متفاوتی دارد.

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان معمولاً رنج مشخصی دارد و تفاوت اندکی با هم دارد. اما نقاشی ساختمان هم یک هنر است که هرچه نقاش ساختمان خلاقیت و ذوق و سلیقه ی بیشتر داشته باشد قیمت کار نیز متفاوت خواهد شد.

قیمت را کیفیت مواد به کار رفته و مهارت مجری تعیین می کند.

هر دو را به تیم ما بسپارید. کارشناسان ما در تیم نقاشی ساختمان هنرمند پس از بازدید از ساختمان شما قیمت گذاری نهایی  را انجام می دهند. قیمت نهایی پس از بازدید دقیق به اطلاع شما عزیزان می رسد اما قیمت پایه نقاشی ساختمان را می توانید در بخش قیمت نقاشی ساختمان ببینید، اختلاف قیمت ها همانطور که توضیح داده شد بستگی به زیرکار فعلی و متراژ دارد.

©1395. تمامی حقوق مادی و معنوی برای نقاشی ساختمان هنرمند محفوظ است شماره گواهینامه مهارت الکترونیکی: 9307803395 و شماره عضویت اتحادیه نقاشان 3395