info@honarpaint.com | 09126226296 -(۰۲۱)۴۴۹۸۷۴۱۷

قیمت نقاشی ساختمان و کیفیت نقاشی ما را با سایرین مقایسه کنید

ده قانون طلایی در نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

هیچ پروژه ی مرمت ساختمانی نمی تواند حفاظت و زیبایی یک ساختمان را با سرعت، اثربخش و مقرون به صرفه احیا کند مگر نقاشی ساختمان. در حالیکه نقاشی ساختمان یک کار بزرگ و مهم محسوب می شود می تواند در یک یا دو هفته به اتمام برسد.

ده قانونی که هرگز نباید در نقاشی ساختمان نادیده گرفته شود!!

نقاشی ساختمان تکنیک های آزموده و صحیحی را برای حصول بهترین نتیجه دارد که متخصصان آن ها را پیشنهاد می کنند. به کارگیری این نکات را هرگز فراموش نکنید.

هیچ پروژه ی مرمت ساختمانی نمی تواند حفاظت و زیبایی یک ساختمان را با سرعت، اثربخش و مقرون به صرفه احیا کند مگر نقاشی نمای بیرون ساختمان. در حالیکه نقاشی می تواند یک خانه را کاملاً متحول  و دگرگون کند و یک کار بزرگ و مهم محسوب می شود می تواند در یک یا دو هفته به اتمام برسد.
اگر شما یک نقاش حرفه ای را استخدام کنید بستگی به سایز و شرایط خانه تان باید هزینه ای را پرداخت نمائید، در حالیکه اگر این کار را خودتان انجام دهید، معمولاً بیش از نیمی از هزینه های شما کمتر می شود اما این کار اثرات جدی در نیتجه پایانی کارتان خواهد داشت.
صرف نظر از اینکه شما کسی را استخدام کنید یا خودتان ساختمان تان را نقاشی کنید، نمی خواهید که این کار را در سال های نزدیک بعدی  و به همین زودی تکرار کنید. با  10 قانون کلیدی نقاشی ساختمان که به شما خواهیم گفت به شما کمک می کنیم تا  به راحتی این کار را انجام دهید و مطمئن باشید که نتیجه ای زیبا و پایدار خواهید گرفت.

  •  در تهیه مواد اولیه خساست نکنید.

برای خرید رنگ با کیفیت، بتونه و ترکیبات درزبندی هزینه کنید. رنگ های باکیفیت بالاتر پوشش دهی بهتری دارند و زمان طولانی تر هم سالم می مانند. رنگ هایی خریداری کنید که گارانتی مادام العمر دارند.

مواد اولیه ی خوب گران هستند. هر چقدر که هزینه کنید، کیفیت بالاتری را به دست خواهید آورد. مطمئن شوید که رنگ 100% اکریلیک را انتخاب می کنید.
پرداخت نهایی کار در سطوح، ایده ی بسیار مناسبی برای پنهان کردن نقص ها و بی نظمی هاست. ملحفه هایی از جنس ساتن و نیمه براق برای تمیزکردن سطوح، بادوام ترند و برای شستشو کارتان را آسانتر می کنند.

  • زیرسازی های لازم را قبل از  شروع نقاشی انجام دهید.

نقاشی ساختمانبرای اینکه رنگ تان به خوبی به سطوح بچسبد باید تمیز و خشک باشد و لایه لایه و پوسته پوسته نباشد. بسته به تمیزی سطح تان نیاز است که قبل از اقدام به رنگ زدن حتما سطوح تراشیده شود و سنباده کاری لازم صورت پذیرد.
با شستن سطوح کار خود را آغاز کنید، می توانید از فرچه با آب یا مواد شوینده یا از دستگاه های فشارقوی اسپری کننده آب استفاده کنید. دقت کنید که اگر از اسپری کننده آب استفاده می کنید باید مراقب باشید که آب  را با شدت زیاد به درزهای سطوح چوبی اسپری نکنید.
برای پاک کردن رنگ های پوست پوست شده شما به کاردک(scraper) نیاز دارید و برای سطوح ناصاف و خشن، سنباده دیسکی 5 اینچی یا سنباده لرزان به خوبی کار می کند.
توجه کنید که ایده ی ما پاک کردن تمام رنگ ها از سطوح نیست بلکه می خواهیم که سطوح پوست پوست را حذف و سطحی صاف داشته باشیم. از چاقوی  بتونه و پرکننده چوب  برای پرکردن ترک و سوراخ های سطوح استفاده کنید. بعد از خشک شدن بتونه دوباره نواحی مختلف را صاف کنید. گردگیری کنید و همه درزها را قبل از بتونه کاری پر کنید.

  • مراقب رنگ سربی باشید.

اگر چه در رنگ های امروزی از سرب استفاده نمی شود، اما رنگ های سال های قبل از 1978 حاوی سرب بودند. سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده هشدار می دهد که رنگ های سربی می توانند بخارهای سربی تولید کنند که برای سلامت کودکان و بزرگسالان مضرر است.

  •  در پوشش رنگ سطوح، کم کاری نکنید!

اگر در حال رنگ آمیزی سطح چوبی یا فلزی هستید برای پوشش پایه از رزين  با کیفیت بالا شروع کنید.

  •  از ابرازهای مناسب استفاده کنید.نقاشی ساختمان

برس با کیفیت بالا، غلتک و اسپری کننده بدون هوا از ابزارهایی هستند که به راحتی در خارج از کشور قابل اجاره کردن هستند و در داخل کشور هم باید خریداری شوند.
ساده ترین راه برای بتونه کاری و رنگ کردن سطوح این است که از اسپری های بدون هوا استفاده کنید و پس از آن با غلتک همه ی سطوح را رول کنید تا مطمئن شوید که رنگ به خوبی به سطح تان چسبیده است.

  •  واقع بین باشید.

رنگ آمیزی  خانه تان را هرگز خودتان انجام ندهید مگر اینکه ابزار، مهارت و قدرت بدنی لازم را داشته باشید. بسته به سایز و ارتفاع خانه و شرایط فعلی سطوح تان، مراحل آماده سازی و نقاشی خانه تان می تواند کاری خسته کننده و دشوار باشد.

  •  منتظر وضعیت مناسب آب و هوا باشید.

در روزهای گرم، بارانی یا در حین وزش باد و طوفان نقاشی نکنید. دمای ایده آل برای نقاشی مابین 50 تا 90 درجه ی فارنهایت می باشد. هوای گرم سبب می شود که رنگ با سرعت بیش از حد  و با تابش مستقیم خورشید خشک شود. در صورت امکان، به دنبال سایه باشید. دمای زیر 50 درجه هم از چسبیدن رنگ به سطح به شکل کامل جلوگیری می کند. رطوبت یا شبنم هم موجب حبابی شدن سطوح  رنگ شده می گردد.

  •  وسایل دیگر را بپوشانید.

از کف، درخچه ها،باغچه ها،پاسیو و مسیرهای رفت و آمد در مقابل قطرات رنگ و ترشحات لباس های خیس یا ورق های پلاستیک محافظت کنید. این محافظت شما را از مشکلات بزرگ پاک سازی بعدی می رهاند. اگر از اسپری کننده های رنگ استفاده می کنید، استفاده از ماسک و پوشاندن مجاری تنفسی تان کاملاً ضروری است.

  •  با استفاده از تکنیک های اثبات شده نقاشی کنید.

اگر یک نقاش تازه کار هستید، می توانید اطلاعات رایگان زیادی را در وب سایت ها پیدا کنید که شامل ویدئوهای بسیاری است که توسط کارشناسان خبره تهیه شده و تکنیک های ویژه را به شما آموزش می دهد.
کار را از بالا به پایین انجام دهید، با برآمدگی ها شروع کنید تا قطرات رنگ بر روی سطوحی که به تازگی رنگ کرده اید پاشیده نشود. پس از اتمام کار، سطوح را لمس کنید تا نقاطی که به طور کامل پوشش داده نشده را پیدا کنید.

  • در هنگام استخدام، مزایده برگزار کنید و کارهای قبلی را بررسی کنید.

حداقل  مابین سه پیمانکار نقاشی مزایده برگزار کنید و نام و شماره تماس برخی از مشتریان راضی شان را درخواست کنید. به دو یا سه نفر از مشتریان شان تماس بگیرید و در صورت امکان از منازل شان بازدید کنید و از رضایت خاطرشان مطمئن شوید.

©1395. تمامی حقوق مادی و معنوی برای نقاشی ساختمان هنرمند محفوظ است شماره گواهینامه مهارت الکترونیکی: 9307803395 و شماره عضویت اتحادیه نقاشان 3395